Satış Mühendisi

Hemen Başvur

Satış Mühendisi

PDA Mühendislik, tüm çalışanlarının verimli olabilmesi adına kendilerini sürekli geliştirebilecekleri ve görevlerinde faydalı olabilecekleri ortamı sağlar. Yenilikçi yapımız, enerjik çalışma arkadaşlarımız ve birliktelik ruhumuzla insan kaynağımızın önemini biliyor ve buna göre çalışmalarımıza devam ediyoruz. Müşterilerimizle iletişimde olduğumuz her alanda sağlam ilişkiler kurmayı amaçlıyoruz.


PDA Mühendislik olarak çevresel ve sosyal alanlarda topluma karşı sorumluluklarımızın bilincinde davranıyor ve gelişme odaklı hareket ediyoruz. Çalışanlarımıza en yüksek seviyede sağlıklı ortamı sağlamak, iş ve işçi arasındaki uyumu temin etmek ve çalışma verimini artırmak adına çalışmalar yapıyoruz ve sürekli yenileniyoruz.


Daha iyi bir hizmet sağlayabilmek adına çalışanlarımızın gelişimi ve başarısını arttıracak her alanda destek sağlıyoruz. İnsan hayatının önemini biliyor ve çalışanlarımıza en güvenli ortamı sağladığımızın garantisini veriyoruz. Çalışan, üreten ve bunları heyecan ve şevkle yapan tüm özverili çalışanlarımıza saygı duyuyor ve sağlıklarını tehlikeye atabilecek durumları ortadan kaldırıyoruz.


Başvuru Formu

CV’nizi Yükleyin